Organisasjonsmedaljen/Nationens Landsskyting 10. juni

Stian Eliassen ble best under dagens skyting om org.medaljen med 297, det samme hadde Jan Håkon Jørgensen og Kurt Eirik Bekkevold. Alle tre fra Oslo Østre. Det ser dårlig ut med representanter fra Oslo til finalen…
Her er alle resultatene fra 200m:

1Stian EliassenOslo Østre5297 (16*)
2Jan Håkon JørgensenOslo Østre5297 (14*)
2Kurt Eirik BekkevoldOslo Østre5297 (14*)
4Sidsel LillekvellandNordstrand5296
5Ivar RindeNordstrand5296
6Giske BachNordstrand5296
7Rasmus LillekvellandNordstrand5296
8Gunstein LauvrakNordstrand5296
9Lars BuggeOslo Østre5294
10Helene EngenOslo Østre5294
11Sverre BrovollOslo Østre5293
12Lars Rasmus SandvikNordstrand5292
13Jens PettersenNordstrand5291
14Robin BergetOslo Østre3291
15Halvor SvaNordstrand5291
16Even HaugvikSkarpskytten5291
16Øivind EnggravOslo Østre5291
18Morten MusiolOslo Østre3291
19Per Arve StrømstadOslo Østre5290
20Sigurd LilandOslo ØstreV55290
21Lars Johan HereidSkarpskytten5289
22Jens-Kristian LarsenOslo Østre3289
23Fredrick BjerkeOslo Østre3289
24Sigurd BaldersheimSkarpskytten4289
25Arne GrøttingOslo ØstreV55288
26Morten FuglevågNordstrand5288
27Paul Otto VatneNordstrand4288
28Sondre WestadNordstrand3286
29Toni HovdedalenOslo Østre5286
30Helge LillekvellandNordstrand5286
31Eirik «i» AhdellOslo Østre5285
32Øyvind MørkOslo ØstreV55281
33Ola SannesNordstrand4280
34Sondre ArntsenNordstrand3273
35Jan Th GamnesSkarpskytten3272
36Arild BåheimOslo Østre4268
37Helene RønningenNordstrand3268
38Tor Martin SaurOslo Østre4237

RESULTATER FRA 100m:

Mesterskap Eldre rekrutt

1Magnus BjerkeOslo Østre50 50 50 99 99348
2Jan Ola MonsrudOslo Østre49 48 49 99 99344
3Christian Aalerud LieSkarpskytten47 49 49 97 99341
4Christian Y. SætherOslo Østre49 50 49 88 94330

Mesterskap Junior

1Didrik LøveidOslo Østre50 48 50 97 97342
2Sara BerntsenOslo Østre45 0 0 45

Mesterskap V65

1Nils HovdeOslo Østre50 50 50 100 99349

Mesterskap V73

1Oddbjørn NyhagenOslo Østre49 48 50 98 98343
%d bloggere liker dette: